Rekrutacja do V edycji LA przedłużona do 22 grudnia!

Program MON „Legia Akademicka”, realizowany m. in. w Akademia Sztuki Wojennej, to jedyne tego typu wojskowe szkolenie teoretyczno-praktyczne dla studentów cywilnych w Polsce. Dzięki dbałości o najwyższy poziom szkolenia, corocznie w Legii Akademickiej w ASzWoj bierze udział nawet 300 chętnych. Obecnie, w roku akademickim 2021/2022, trwa nabór do V edycji tego programu!
 
Wnioski o dołączenie do Legii Akademickiej V edycji będą przyjmowanie tylko do 22 grudnia 2021 r. – szczegóły w zakładce „KONTAKT”.
 
Wnioski mogą składać również studenci innych uczelni, jeżeli wybiorą jako miejsce szkolenia Akademię Sztuki Wojennej.
 
Studenci „Legii Akademickiej” część teoretyczną programu odbywają w Centrum Doskonalenia Kursowego Oficerów ASzWoj. Oprócz wykładów przeprowadzamy ćwiczenia z taktyki, budowy broni, OPBMR, zasad strzelania oraz zajęć w terenie z terenoznawstwa, topografii, maskowania, pierwszej pomocy i wielu innych.
 
Część praktyczna Legii Akademickiej to krótkotrwałe ćwiczenia wojskowe w wybranej przez studenta jednostce wojskowej (3 lub 6 tygodni) bez żadnych zobowiązań na stałą służbę. 
 
Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej podczas przerwy wakacyjnej i sam zdecyduj co dalej! 
Nie wahaj się, nic nie tracisz ponieważ w każdej chwili możesz zrezygnować, dlatego zapisz się do Legii Akademickiej Akademii Sztuki Wojennej i po prostu się sprawdź!
W jaki sposób? Zajrzyj do zakładki KONTAKT.
 
Szczegółowe informacje dotyczące Legii Akademickiej MON można znaleźć tutaj!
side image
Legia Akademicka w ASzWoj na Facebooku
zobacz więcej