Kontakt

W pierwszej kolejności skontaktuj się z Dowódcą LA, bo to właśnie on poprowadzi Cię krok po kroku przez proces aplikacyjny i udzieli wszelkich niezbędnych informacji. 
 
Przyjdź osobiście do Punktu Informacyjnego Legii Akademickiej ASzWoj (budynek nr 56 – Pion Doskonalenia Kursowego – pokój nr 108). Nowym studentom podpowiadamy, że jest to budynek naprzeciwko biblioteki akademickiej). 
 
Punkt Informacyjny jest dostępny: 
  • poniedziałek-czwartek w godz. 6.50-15.30,
  • piątek w godz. 6.50-13.00 
  • oraz w wybrane weekendy.
 
Tutaj, pod okiem Dowódcy LA, wypełnij i złóż pisemny wniosek o przystąpienie do szkolenia w Legii Akademickiej, co jest warunkiem niezbędnym do rozpoczęcia szkolenia. W 2021 roku termin złożenia wniosku mija 22 grudnia! Zabierz ze sobą dowód osobisty, a jeśli posiadasz, to również książeczkę wojskową i zaświadczenie lub certyfikat o uczestnictwie w projektach resortu obrony narodowej.
 
W przypadku utrudnień osobistego kontaktu, możesz telefonicznie ustalić termin Twojego spotkania pod nr tel. 261-814-533 lub poprzez e-mail: LegiaAkademicka@akademia.mil.pl 
 
Podczas pierwszych zajęć Legii Akademickiej, jako kandydat-elew, otrzymasz numer telefonu do swojego dowódcy drużyny, z którym, w razie wątpliwości, będziesz mógł się skontaktować. Dowódca, który jest żołnierzem, zawsze rzetelnie odpowie na pytanie lub pomoże rozwiązać każdą sprawę związaną ze szkoleniem Legii Akademickiej.
 
Do zobaczenia!