Kontakt

Przyjdź osobiście do Szkoły Legii Akademickiej ASzWoj (budynek nr 56, I piętro). Tutaj otrzymasz wszelkie niezbędne informacje. Nowym studentom podpowiadamy, że jest to budynek naprzeciwko biblioteki akademickiej). 
 
Szkoła Legii Akademickiej jest otwarta:
  • poniedziałek-czwartek: w godz. 06.50-15.30
  • piątek: w godz. 06.50-13.00 
  • oraz w wybrane weekendy
 
Jeżeli jesteś żołnierzem rezerwy (szeregowy lub starszy szeregowy), pod okiem kadry SLA, wypełnij i złóż pisemny wniosek o przystąpienie do modułu podoficerskiego Szkoły Legii Akademickiej. Zabierz ze sobą dowód osobisty i książeczkę wojskową oraz zaświadczenia lub certyfikaty o uczestnictwie w projektach resortu obrony narodowej a także wszystkie dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje.
 
W przypadku utrudnień osobistego kontaktu, możesz telefonicznie ustalić termin Twojego spotkania pod nr tel. 261-814-533 lub poprzez e-mail: LegiaAkademicka@akademia.mil.pl 
 
Uwaga przedłużone terminy składania wniosków! 
  • na szkolenie podstawowe do 7 lutego 2023 r.;
  • na szkolenie podoficerskie do 26 lutego 2023 r.
 
O przystąpienie do modułu oficerskiego pytaj kadrę SLA! 
Akademia Sztuki Wojennej jako jedyna uczelnia w Polsce ma ofertę specjalną!
Nie słuchaj plotek ponieważ szczegóły znają jedynie pracownicy Szkoły Legii Akademickiej.
 
Podczas pierwszych zajęć w Szkole Legii Akademickiej, jako podchoraży, otrzymasz numer telefonu do swojego dowódcy, z którym, w razie wątpliwości, będziesz mógł się skontaktować. Dowódca, który jest żołnierzem, zawsze rzetelnie odpowie na pytanie lub pomoże rozwiązać każdą sprawę związaną ze szkoleniem.
 
Do zobaczenia!
side image
Szkoła Legii Akademickiej w ASzWoj na Facebooku
zobacz więcej