Koło Naukowe Studentów Logistyki

Cele Koła Naukowego Studentów Logistyki dotyczą stwarzania okazji do pogłębiania wiedzy z zakresu szeroko rozumianej logistyki, doskonalenie umiejętności pracy naukowej, kierowania i zarządzania wśród członków koła i rozwijanie życia naukowego.
 
Koło Naukowe Studentów Logistyki jako organizacje prężnie działającą tworzy 36 studentów logistyki.
 
Sztandarowym produktem organizacji jest organizowana już od 8 lat konferencja naukowa „Logistyka a Bezpieczeństwo”. Wymiana myśli i poglądów ma temat różnych obszarów logistyki między studentami stanowi niezwykle ciekawą formę zdobywania wiedzy. Nasza konferencja z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. W siódmej edycji wydarzenia gościliśmy ponad 120 studentów z całej Polski.
Studenci zrzeszeni w Kole każdego miesiąca organizują także spotkania z przedstawicielami świata logistyki. W ramach Akademii Menedżera Logistyki w Akademii gościliśmy już niejednokrotnie reprezentantów FM Logistic, Flex, Mainfreight, Trans.edu, DB Schenker i wielu innych firm.
 
Chcąc zachęcić kolegów do jeszcze większego zainteresowania logistyką, organizujemy wyjazdy studyjne do obiektów logistycznych, dzięki czemu od praktycznej strony poznajemy, jak w przedsiębiorstwach realizowane są procesy logistyczne.
 
Nasze Koło stale współpracuje z naszymi partnerami: firmą FM Logistic i Flex. Dzięki współpracy obie strony odnoszą korzyści – przedsiębiorstwa mają bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracownikami, a studenci mogą korzystać ze wsparcia i doświadczenia profesjonalistów w swojej branży. Ścisła współpraca owocuje także ciekawymi praktykami i stażami dla najlepszych studentów.
 
Chcesz do nas dołączyć?
W ciągu roku akademickiego w październiku organizujemy proces rekrutacyjny. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i profilu na Facebooku. Znajdziecie tam wszystkie informacje na temat naszej bieżącej działalności, dzięki czemu nie przegapicie żadnego organizowanego przez nas wydarzenia.
 
SZCZEGÓŁY:
https://www.facebook.com/ASZWOJ.KNSL/
 
KONTAKT:
knsl@akademia.mil.pl