International Student Network

ISN ASzWoj (International Student Network) to koło naukowe na Akademii Sztuki Wojennej mające na celu promowanie programu Erasmus+.
 
Działania członków koła wiążą się z opieką nad zagranicznymi studentami przyjeżdzającymi na naszą uczelnię. Dzięki różnorodności kultur oraz języków nasi mentorzy poznają nowe zakątki całej Europy.
 
Jest to bardzo dobra okazja, by poznać nowe osoby, które przybliżą nam ciekawostki z innych krajów.
 
Działalność koła nie ogranicza się jedynie do nauki. Organizowane są liczne eventy, wycieczki oraz imprezy tematyczne. Wspólnie uczymy się od siebie wzajemnie – mentorzy pokazując piękno Polski, natomiast zagraniczni studenci zachęcając nas do odwiedzenia ich krajów przekazują nam dużą wiedzę o ich ojczyznach oraz przekazują informacje, których nie przeczytamy nigdzie w internecie.
 
Działania ISNu mają na celu rozwijanie naszych językowych umiejętności oraz pomaga w spełnianiu marzeń, bo to dzięki podróżom i poznawaniu nowych kultur człowiek staje się bogatszy. 
 
Dołączenie do ISNu pozwoli każdemu wykazać się kreatywnością w organizowaniu czasu dla naszych podopiecznych oraz, co najważniejsze, poznać niesamowite osoby. 
 
ISN jest wyśmienitą okazją do zawarcia wieloletnich przyjaźni, wzbogacenia swojej wiedzy kulturowej, rozwijaniu umiejętności językowych, przeżycia przygody życia oraz odkrywania piękna otaczającego nas świata.
 
SZCZEGÓŁY:
https://www.facebook.com/pg/ISNASzWoj/