Tak uczciliśmy Dzień Kobiet!

14 zdjęć w galerii
W ten szczególny dzień na okolicznościowej zbiórce w Klubie ASzWoj w imieniu męskiej części społeczności akademickiej, życzenia wszelkiej pomyślności i podziękowanie za codzienną postawę złożył rektor-komendant ASzWoj.
Dzień Kobiet to wyjątkowe święto i zawsze dobra okazja do tego, aby w szczególny sposób podkreślić rolę kobiet w codziennym funkcjonowaniu naszej uczelni i szerzej - Sił Zbrojnych RP. Będąc pracownikami Akademii nasze Panie zajmują stanowiska praktycznie we wszystkich jej komórkach. Często swoimi charakterami, sumienną pracą, zaangażowaniem przewyższają tę drugą, tylko pozornie silniejszą płeć.

Drogie Panie! Dziękuję za Wasz codzienny wysiłek, sumienne wykonywanie zadań służbowych i serce, które okazujecie każdego dnia. Niech działania podejmowane dla dobra naszej społeczności będą źródłem osobistej satysfakcji i natchnienia do dalszej twórczej pracy – podkreślił gen. bryg. dr Robert Kosowski.

Mamy nadzieję, że codzienność naszych Pań to także pasje i zainteresowania, które pozwalają odpocząć od pracy, a rodziny okazują zrozumienie i wsparcie dla różnych form aktywności.

W dowód uznania za to wszystko co robicie, co Wam zawdzięczamy proszę, abyście przyjęły ode mnie i całej męskiej części naszej społeczności te symboliczne róże oraz najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności! Zasługujecie na to, aby Dzień Kobiet obchodzić codziennie! – podsumował swoje wystąpienie rektor-komendant.

Gdy przebrzmiały słowa generała Kosowskiego, na Panie czekała niespodzianka! Występ Stefano Terrazzino wprowadził atmosferę słonecznej, gorącej Italii, a włoska piosenka i taniec wciągnęły nasze Panie bez reszty!