Grafika promująca wydarzenie. Zawiera napis:

Praktyczny Narodowy z ABW!

Drodzy Studenci! Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Praktyczny Narodowy”! Już 19 stycznia o godzinie 11.30 odbędzie się webinarium z przedstawicielami Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
Przedstawiciele ABW opowiedzą m.in. o specyfice służby, zasadach rekrutacji, a także odpowiedzą na wszystkie nurtujące studentów pytania.

UWAGA
Spotkanie będzie miało charakter zamknięty – jest przeznaczone wyłącznie dla studentów Akademii Sztuki Wojennej i zaproszonych gości ze szkół średnich.

Link do spotkania dla studentów udostępniony zostanie wewnętrznie w późniejszym czasie. Bezpośrednio w auli 320, ze względu na ograniczenia epidemiologiczne, w wydarzeniu wezmą udział wyłącznie wskazane grupy, o czym poinformowani zostaną wykładowcy realizujący w tym czasie zajęcia.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

***
Projekt „Praktyczny Narodowy” powstał w 2020 roku z inicjatywy studentów Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego ASzWoj. Jest to cykl spotkań skierowanych do społeczności akademickiej, który ma na celu ukazanie im specyfiki funkcjonowania poszczególnych organizacji realizujących zadania związane z bezpieczeństwem państwa. Zamiarem organizatorów przedsięwzięcia, poza poszerzeniem wiedzy odbiorców, jest pomoc studentom w podjęciu decyzji o wyborze pracy zawodowej po ukończeniu Akademii.

Organizatorzy:
  • Wydział Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej,
  • Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej,
  • Konsorcjum Uczelni Mundurowych KONSMUND.