None

Zapraszamy na Wirtualny Dzień Otwarty!

Akademia Sztuki Wojennej przygotowała dla tegorocznych kandydatów na studia Wirtualny Dzień Otwarty, który odbędzie się 24 kwietnia 2021 roku na platformie MS TEAMS! Startujemy już o 10.00!
Niezależnie od tego czy w sobotni poranek planujesz być w domu, na spacerze, czy na kawie u babci – możesz dołączyć do naszego Wirtualnego Dnia Otwartego i poznać naszą uczelnię! Akademia Sztuki Wojennej jest najwyższej rangi uczelnią wojskową w Polsce, a w jej murach, obok oficerów, kształcą się także studenci cywilni, do grona których i Ty możesz dołączyć!
– wyjaśnia studentka ASzWoj, zaangażowana w przygotowania do corocznego, wiosennego spotkania z kandydatami na studia.
W ideę i program Wirtualnego Dnia Otwartego wprowadzą Was starsi koledzy – studenci Akademii i przedstawiciele uczelnianych organizacji. Oficjalnego otwarcia spotkania dokona Rektor-Komendant ASzWoj gen. bryg. dr Robert Kosowski, który w „krótkich, żołnierskich słowach” opowie, dlaczego warto podjąć wyzwanie, postawić sobie ambitne cele i rozpocząć studia w uczelni, która pozwala rozwijać pasje – w końcu ponad stuletnia tradycja szkoły zobowiązuje! 

Przedstawiciele Samorządu Studenckiego wyjaśnią natomiast, jak wygląda typowe, studenckie życie w ASzWoj, przestawią zalety studiowania w Warszawie (i zielonym Rembertowie :) ) oraz studenckie projekty i inicjatywy! Wkrótce może to być także Twoja rzeczywistość!

Zapoznacie się także z ofertą kształcenia przygotowaną przez trzy wydziały (Wydział Zarządzania i Dowodzenia, Wydział Bezpieczeństwa Narodowego i Wydział Wojskowy) oraz Instytut Prawa. Tego dnia nie zabraknie spotkań z Ambasadorami poszczególnych kierunków studiów i samymi studentami, a także filmów pełnych uczelnianych ciekawostek i kadrów przedstawiających zjawiskowy kampus Akademii. Dodatkowo, specjaliści do spraw  rekrutacji wyjaśnią, w jaki sposób szybko i bezstresowo przebrnąć przez rejestrację online i jakie dokumenty trzeba mieć w zanadrzu w procesie rekrutacji. Akademik, stypendia naukowe, pomoc materialna – to kolejne obszary, w których rozwiejemy wszelkie Wasze wątpliwości!  Podczas spotkania będzie istniała możliwość zadawania pytań na żywo na czacie.

Jeśli chcecie poznać Rektora-Komendanta ASzWoj, usłyszeć od studentów i profesorów, co mamy Wam do zaoferowania – gorąco zapraszamy! To wszystko czeka Was 24 kwietnia! DOŁĄCZ DO SPOTKANIA

A już dziś zapraszamy do odwiedzenia zakładki „Kandydat” oraz na naszego akademickiego Facebooka, gdzie znajdziecie najświeższe informacje o przygotowaniach do Wirtualnego Dnia Otwartego 2021 oraz relacje z przebiegu spotkania!
 

RAMOWY PLAN
WIRTUALNEGO DNIA OTWARTEGO
W AKADEMII SZTUKI WOJENNEJ
24 kwietnia 2021 r.

10.00-10.10 – rozpoczęcie Wirtualnego Dnia Otwartego, wystąpienie Rektora-Komendanta
10.10-10.15 – wystąpienie Samorządu Studenckiego
10.15-11.05 – prezentacja Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego (kierunki: bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo międzynarodowe i dyplomacja, bezpieczeństwo informacyjne i cyberbezpieczeństwo, bezpieczeństwo wewnętrzne)
11.05-11.35 – prezentacja Wydziału Zarządzania i Dowodzenia (kierunki: zarządzanie i dowodzenie, logistyka, lotnictwo)
11.35-12.05 – prezentacja Wydziału Wojskowego (kierunki: obronność, dowodzenie)
12.05-12.35 – prezentacja Instytutu Prawa (kierunki: prawo, administracja)
12.35-12.50 – spotkanie z Programem Erasmus+
12.50-13.00 – zasady rekrutacji na studia cywilne w ASzWoj
13.00-13.10 – informacje na temat pomocy materialnej i wsparcia studenta
13.10-13.30 – działalność w kołach naukowych i organizacjach studenckich
13.30-13.35 – Podsumowanie

 
None