None

"Praktyczny Narodowy": zapraszamy na kolejne spotkanie!

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu, tym razem online, z cyklu „Praktyczny Narodowy”! Już 13 stycznia odbędzie się webinarium z przedstawicielami Biura do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji.
Projekt „Praktyczny Narodowy” powstał z inicjatywy samych studentów, a konkretnie – przedstawicieli Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WBN. Cykl spotkań skierowanych do społeczności akademickiej ma na celu ukazanie im specyfiki funkcjonowania poszczególnych organizacji, realizujących zadania związane z bezpieczeństwem państwa. Według organizatorów, tego typu przedsięwzięcia, poza poszerzeniem wiedzy, mogą pomóc studentom w podjęciu decyzji o dalszym rozwoju zawodowym i wyborze ścieżki kariery.

Najbliższe spotkanie w ramach projektu odbędzie się w dniu 13 stycznia 2021 roku o godzinie 11.30 i zostanie przeprowadzone za pomocą MS Teams. Webinarium dedykowane jest wyłącznie studentom i pracowników ASzWoj – link do spotkania zostanie udostępniony na Wirtualnej Uczelni w zakładce „Ogłoszenia”.

Studenci z Samorządu mają już kolejne pomysły na webinaria – w marcu gośćmi „Praktycznego Narodowego” będą przedstawiciele Wojsk Obrony Terytorialnej.

***

Organizatorzy:
  • Wydział Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej,
  • Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej,
  • Konsorcjum Uczelni Mundurowych KONSMUND.