None

Zapraszamy na Wirtualny Dzień Otwarty!

Akademia Sztuki Wojennej, po raz pierwszy w historii, przygotowała dla tegorocznych kandydatów na studia Wirtualny Dzień Otwarty.
Wydarzenie to będzie można śledzić za pośrednictwem oficjalnych profili w mediach społecznościowych oraz strony internetowej ASzWoj już 16 maja od godziny 10.00!  

Przyszli studenci naszej uczelni będą mogli poznać tradycje, do których odwołuje się Akademia i co najważniejsze – zapoznać się z ofertą kształcenia przygotowaną przez trzy wydziały (Wydział Zarządzania i Dowodzenia, Wydział Bezpieczeństwa Narodowego i Wydział Wojskowy) oraz dwa niezależne instytuty (Instytut Prawa i Instytut Historii Wojskowej). Dodatkowo zwiedzający zobaczą, jak wygląda zjawiskowy kampus Akademii i usłyszą niejedną ciekawostkę.

Jeśli chcecie poznać Rektora-Komendanta ASzWoj, usłyszeć z ust prorektorów, dziekanów wydziałów i dyrektorów instytutów, co mamy Wam do zaoferowania – gorąco zapraszamy! To wszystko czeka Was 16 maja!

W oczekiwaniu na Wirtualny Dzień Otwarty zachęcamy do...
  • odwiedzenia zakładki "Dla Kandydata" i wybrania swojego kierunku na przyszłość :),
  • lektury wywiadu z płk. dr. hab. Leszkiem Elakiem, prorektorem ds. dydaktycznych ASzWoj, o Wirtualnym Dniu Otwartym i nowych kierunkach ("Polska Zbrojna"),
  • poznania pozaedukacyjnej oferty uczelni i przeczytania wywiadu z prof. dr. hab. Jarosławem Gryzem, prorektorem ds. studenckich ASzWoj, o „Academici Pacta Conventa” ("Polska Zbrojna").