AMBASADORZY KIERUNKÓW STUDIÓW
 • Ambasador kierunku BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE
  Ambasador kierunku BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE
  (studia licencjackie)
  Czy wiesz, że "bezpieczeństwo narodowe" początkowo było kierunkiem studiów uzupełniających dla kadry oficerskiej Wojska Polskiego? Dziś również i Ty możesz wziąć udział w rekrutacji!
 • Ambasador kierunku BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE
  Ambasador kierunku BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE
  (studia magisterskie)
  Fundamentem działania Akademii Sztuki Wojennej jest kształcenie elit Rzeczypospolitej Polskiej w zakresie bezpieczeństwa i obronności państwa. Uczelnię spośród innych wyróżnia wysoka jakość kształcenia, wszechstronna oferta edukacyjna odpowiadająca potrzebom rynku pracy i innowacyjnej gospodarki oraz możliwość studiowania na najważniejszej uczelni wojskowej w Polsce.
 • Ambasador kierunku
  Ambasador kierunku
  BEZPIECZEŃSTWO MIĘDZYNARODOWE I DYPLOMACJA
  (studia licencjackie)
  Bezpieczeństwo międzynarodowe i dyplomacja to innowacyjny kierunek na rynku szkolnictwa wyższego. Studiując w naszej Uczelni, będziesz uczyć się od najlepszych. Nasza kadra to doświadczeni dyplomaci i eksperci w dziedzinie stosunków międzynarodowych.
 • Ambasador kierunku
  Ambasador kierunku

  BEZPIECZEŃSTWO MIĘDZYNARODOWE I DYPLOMACJA

  (studia magisterskie)

  Na początku zadam Tobie kilka pytań: Czy interesujesz się bezpieczeństwem międzynarodowym, polityką zagraniczną i polityką bezpieczeństwa państwa? Czy chciałbyś podjąć pracę w instytucjach rządowych na stanowisku analityka w zakresie bezpieczeństwa międzynarodowego? Czy chciałbyś pracować w organizacjach międzynarodowych takich jak Unia Europejska czy NATO? Czy chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności z zakresu protokołu dyplomatycznego?

 • Ambasador kierunku
  Ambasador kierunku
  BEZPIECZEŃSTWO INFORMACYJNE I CYBERBEZPIECZEŃSTWO
  Program studiów jest ukierunkowany na przekazywanie wiedzy oraz kształtowanie kompetencji pożądanej przez jednostki odpowiedzialne bezpośrednio za bezpieczeństwo państwa takie służby specjalne, jak jednostki podległe Ministerstwu Obrony Narodowej.
   
 • Ambasador kierunku BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE (licencjackie)
  Ambasador kierunku BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE (licencjackie)
  Zajęcia prowadzą uznani specjaliści, dzięki którym otrzymasz aktualną wiedzę. 
 • Ambasador kierunku BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE (magisterskie)
  Ambasador kierunku BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE (magisterskie)
  Zajęcia na wszystkich specjalnościach charakteryzują się praktycznością przedstawianych treści, często mają charakter warsztatowy poparty bogatym doświadczeniem zawodowym kadry dydaktycznej.
 • Ambasador kierunku OBRONNOŚĆ
  Ambasador kierunku OBRONNOŚĆ
  Obronność to młody kierunek, ale z długimi tradycjami. Od 2016 r. studia na tym kierunku odbywają się na Wydziale Wojskowym Akademii Sztuki Wojennej. W ciągu kilku lat zostało wypromowanych kilkuset licencjatów i magistrów. Wielu z nich służy lub pracuje obecnie w służbach mundurowych.
 • Ambasador kierunku DOWODZENIE
  Ambasador kierunku DOWODZENIE
  Studentów tego kierunku powinno cechować zainteresowanie i pasja w powszechnie rozumianym obszarze bezpieczeństwa.
 • Ambasador kierunku LOTNICTWO
  Ambasador kierunku LOTNICTWO
  Wraz z uzyskiwaniem nowej wiedzy studenci nabywają umiejętności logicznego myślenia, kreatywności i otwartości na nowe wyzwania. Wiemy, że tego oczekują pracodawcy sektora lotniczego.
 • Ambasador kierunku LOGISTYKA
  Ambasador kierunku LOGISTYKA
  W trakcie studiów zdobędziesz wiedzę i wykształcisz niezbędne umiejętności, które umożliwią Ci znalezienie interesującej i dobrze opłacanej pracy. 
 • Ambasador kierunku ZARZĄDZANIE I DOWODZENIE
  Ambasador kierunku ZARZĄDZANIE I DOWODZENIE
  W trudnych życiowych decyzjach warto jest porównać swoje zasoby, potrzeby, zainteresowania do tego, co oferuje świat zewnętrzny. I tego właśnie uczymy na kierunku zarządzanie i dowodzenie.
 • Ambasador kierunku ADMINISTRACJA
  Ambasador kierunku ADMINISTRACJA
  Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś, co chcesz w życiu robić albo masz już pomysł, ale nie jesteś przekonany, że to będzie dobry wybór, to podpowiemy Ci! Zapoznaj się z ofertą studiów na kierunku administracja!
 • Ambasador kierunku PRAWO
  Ambasador kierunku PRAWO
  Prawo w ASzWoj jest kierunkiem praktycznym, uważamy bowiem, że to zdobyte doświadczenie, tzw. operacja na „żywym organizmie” daje największe rezultaty i pozwala na kompleksowe przygotowanie młodych i kompetentnych prawników. 
 • Ambasador INSTYTUTU HISTORII
  Ambasador INSTYTUTU HISTORII
  Instytut Historii Wojskowej Akademii Sztuki Wojennej prowadzi obecnie dwa kierunki studiów podyplomowych Służby specjalne i Działania analityczno-informacyjne w obszarze bezpieczeństwa.
 • Ambasador ERASMUS+
  Ambasador ERASMUS+
  Program Erasmus+ umożliwia zrealizowanie części studiów bądź praktyk studenckich za granicą. Studenci mogą wybrać jedną z kilkudziesięciu uczelni lub instytucji w Unii Europejskiej bądź krajach zrzeszonych w programie.