None

Pierwsze brygady zadebiutowały na wojsko-polskie.pl

Zapraszamy osoby poszukujące informacji o wojsku na portal wojsko-polskie.pl. Portal, w którym od maja br. swoje strony internetowe posiadają najważniejsze dowództwa Sił Zbrojnych RP, jak Sztab Generalny Wojska Polskiego, czy Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych, od dzisiaj gości również oficjalne witryny brygad Wojska Polskiego.
Zgodnie z założeniem, że wojsko-polskie.pl jest „internetową bramą do wojska”, w resorcie ON prowadzone są działania zmierzające do skupienia stron internetowych dowództw dywizyjnych i brygadowych, wojsk operacyjnych i obrony terytorialnej w tym portalu.

Nowe strony mają atrakcyjny wygląd, z łatwością przegląda się je na urządzeniach mobilnych oraz są przyjazne dla użytkowników udostępniając dużo więcej treści w porównaniu do poprzednich witryn.

Przypomnijmy: od 24 maja br. funkcjonuje domena główna wojsko-polskie.pl, na której można znaleźć informacje o działalności i zadaniach Wojska Polskiego jako całości. Natomiast od 20 sierpnia br. dowództwa najwyższego szczebla, jak SGWP, DGRSZ, DORSZ, czy DWOT i KGŻW opublikowały na nowych stronach w domenie wojsko-polskie.pl swoje pierwsze informacje. W przededniu Narodowego Święta Niepodległości, 8 listopada portal powiększył się o strony internetowe czterech dywizji, skrzydeł lotniczych i flotylli marynarki.

Debiuty brygad w portalu wojsko-polskie.pl (18 brygad wojsk operacyjnych i 13 brygad obrony terytorialnej) będą trwały do 19 grudnia br.

Od dzisiaj zapraszamy na:

https://www.wojsko-polskie.pl/1blwl/
https://www.wojsko-polskie.pl/blmw/
https://www.wojsko-polskie.pl/3brop/
https://www.wojsko-polskie.pl/3brt/
https://www.wojsko-polskie.pl/10bkpanc/
https://www.wojsko-polskie.pl/34bkpanc/
https://www.wojsko-polskie.pl/17bz/
https://www.wojsko-polskie.pl/1bpanc/
https://www.wojsko-polskie.pl/21bsp/