None

Dowództwa dywizji, flotylli marynarki i skrzydeł lotnictwa od dzisiaj w portalu wojsko-polskie.pl

Autor zdjęcia: CO MON
Wszystkie dywizje Wojsk Lądowych oraz najwyższe dowództwa w strukturach Marynarki Wojennej oraz Sił Powietrznych od 8 listopada br. podają internautom najświeższe informacje o swojej działalności w portalu wojsko-polskie.pl. Portal stał się hubem informacji o naszych Siłach Zbrojnych.
Od dzisiaj 2.Skrzydło Lotnictwa Taktycznego, 3.Skrzydło Lotnictwa Transportowego, 4.Skrzydło Lotnictwa Szkolnego, 11.Dywizja Kawalerii Pancernej, 12.Dywizja Zmechanizowana, 16.Dywizja Zmechanizowana, 18.Dywizja Zmechanizowana, 3.Flotylla Okrętów i 8.Flotylla Obrony Wybrzeża, jako pierwsze z dowództw Wojska Polskiego szczebla dywizyjnego i brygadowego prowadzą internetową komunikację za pośrednictwem nowoczesnych i atrakcyjnych wizualnie stron internetowych.

Dowództwa dołączyły do Sztabu Generalnego WP, Dowództwa Generalnego RSZ, Dowództwa Operacyjnego RSZ, Dowództwa WOT, Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej, Dowództwa Garnizonu Warszawa i Inspektoratu Wsparcia SZ, które są ich jednostkami nadrzędnymi.

Docelowo, do końca 2019 roku wszystkie dywizje oraz brygady Wojska Polskiego będą w portalu wojsko-polskie.pl ułatwiając tym samym zainteresowanym osobom znalezienie informacji na temat służby i działalności naszego wojska zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Zapraszamy do odwiedzin:

https://www.wojsko-polskie.pl/2slt/
https://www.wojsko-polskie.pl/3sltr/
https://www.wojsko-polskie.pl/4slsz/
https://www.wojsko-polskie.pl/11dkpanc/
https://www.wojsko-polskie.pl/12dz/
https://www.wojsko-polskie.pl/16dz/
https://www.wojsko-polskie.pl/18dz/
https://www.wojsko-polskie.pl/3fo/
https://www.wojsko-polskie.pl/8fow/