Znamy Mistrzów 16DZ w pokonywaniu OSF

W klasyfikacji generalnej, po podliczeniu punktacji indywidualnej i zespołowej Mistrzostwa 16DZ w Pokonywaniu Ośrodka Sprawności Fizycznej wygrała drużyna żołnierzy z 2 Ośrodka Radioelektronicznego z Przasnysza.
Kolejne miejsca na podium zajęli: 4 Pułk Chemiczny Brodnica i 15 Brygada Zmechanizowana z Giżycka.

W tym roku gospodarzem dywizyjnej rywalizacji była 9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej.Zawody trwały dwa dni. W poniedziałek (07.06.2021) rozegrano biegi indywidualne. We wtorek (08.06.2021) odbyły się zmagania zespołowe. Do sportowej rywalizacji stanęło ponad 80. Żołnierzy z 16. reprezentacji. Indywidualnie najlepszym zawodnikiem okazał się szer. M. Skibski  z 2 Ośrodka Radioelektronicznego z Przasnysza, a jako zespół najlepiej zaprezentowali się żołnierze z 4 Pułku Chemicznego z Brodnicy.

Reprezentacja 9BBKPanc. zajęła w klasyfikacji generalnej 5. miejsce, zespołowo osiągnęliśmy 4. pozycję, a indywidualnie najlepszy zawodnik reprezentujący 9 brygadę wywalczył 11. lokatę.