Reprezentanci 8.FOW mistrzami MW

46 zdjęć w galerii
W dniach 5—7 października, w 8. Flotylli Obrony Wybrzeża odbyły się Mistrzostwa Marynarki Wojennej w piłce siatkowej. W zmaganiach wzięło udział sześć zespołów. Przez ostanie dni na hali sportowej świnoujskiej Komendy Portu Wojennego oraz Uznam Arena toczyła się bardzo zacięta rywalizacja.
W wyniku trwających przez trzy dni zmagań sportowych świnoujska drużyna nie miała sobie równych. Reprezentanci Świnoujścia wygrali wszystkie mecze bez straty seta. W spotkaniu decydującym o pierwszym miejscu, siatkarze 8. Flotylli Obrony Wybrzeża pokonali drużynę 3. Flotylli Okrętów z Gdyni wynikiem 3:0, zapewniając sobie tym tytuł Mistrzów Marynarki Wojennej. Na trzecim miejscu uklasyfikowała się drużyna z Komponentu Wojsk Specjalnych z Krakowa. W zgodnej opinii sędziów i trenerów najwszechstronniejszym zawodnikiem Mistrzostw wybrany został mar. Bartłomiej Podgórski z 2. Dywizjonu Okrętów Transportowo-Minowych.
 
Zawody w Świnoujściu poprzedzone były ciężkimi przygotowaniami zawodników, nad którymi czuwał szef Sekcji Wychowania Fizycznego i sportu dowództwa 8. Flotylli Obrony Wybrzeża kmdr ppor. Marcin Malkowski.
 
Zwycięskiej drużynie i kierownikowi zespołu 8.FOW gratulujemy sukcesu!!!