Slajd

6 MAZOWIECKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ

imienia rotmistrza Witolda Pileckiego
 
ZAWSZE GOTOWI, ZAWSZE BLISKO
Mazowsze
Teren naszych działań

Mazowsze

Nasza misja
6 Mazowiecką Brygadę Obrony Terytorialnej budujemy na solidnym fundamencie- wartościach i zasadach, które są dla nas- Tertorialsów drogowskazem. Na nich budujemy także społeczną odpowiedzialność za mieszkańców województwa mazowieckiego. Terytorialność jest dla nas kluczem. To nie tylko obszar na mapie, czy odległość z domu do pracy. To przynależność do regionu i zamieszkującej go społeczności, z której się wywodzimy, którą znamy „jak własną kieszeń”. Misją 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej jest obrona i wspieranie lokalnych społeczności, czyli reagowanie w sytuacjach klęsk żywiołowych, katastrof czy też wypadków.

Aktualności

TRADYCJA
...choć dzieli nas czas
Silni dzięki tradycji

...choć dzieli nas czas

Z dumą dziedziczymy tradycje, dorobek i wartosci powojennych organizacji niepodległościowych
Podobnie jak nasi wielcy poprzednicy, stawiamy na organizację struktur terytorialnych, budowę bezpieczeństwa lokalnego, umacnianie patriotyzmu i więzi wśród lokalnych społeczności. Łączy nas misja, struktura i terytorialność    
POZNAJ NAS
Tacy jesteśmy
Poznaj nas

Tacy jesteśmy

Nasi Terytorialsi
Jesteśmy mieszkańcami południowego Mazowsza. Jesteśmy w różnym wieku, mamy różne historie i rozmaite pasje, Na co dzień wykonujemy różne zawody, ale łączy nas jedno- wiara w te same wartości. Chcemy żyć w bezpiecznym kraju. Jesteśmy częścią lokalnej społeczności, którą na co dzień chcemy wspierać. Misja, zadania i cele WOT są bliskie naszym sercom. Dlatego tu jesteśmy.
MULTIMEDIA