None

CUMULUSY 2019 ruszyły!

2 zdjęć w galerii
Z dumą informujemy, że Zespoly akrobacyjne Biało-Czerwone Iskry oraz Orliki zostały nominowane w Międzynarodowym Plebiscycie Lotniczym CUMULUSY 2019 w kategorii Cumulus Air Show - Pilotaż Grupowy.
Piąta edycja plebiscytu na najlepszych sportowców lotniczych – Cumulusy zbliża się wielkimi krokami.
Już czas przypomnieć sobie o najważniejszych wydarzeniach lotniczych 2019 roku. Czas najwyższy, bo już 1 grudnia zaczyna się pierwszy etap Plebiscytu, podczas którego każdy może zgłaszać swoich kandydatów do najważniejszych nagród środowiska lotniczego.

W tym roku statuetki zostaną przyznane w kategoriach sportowych, air show i specjalnych. Osobna kategoria to Cumulus Extreme.
Cumulus Air Show – kategorie: Cumulus AIR SHOW – PILOTAŻ INDYWIDUALNY, Cumulus AIR SHOW – PILOTAŻ GRUPOWY, Cumulus AIR SHOW – FOTOGRAFIA LOTNICZA oraz NOWOŚĆ – Cumulus SPECJALNY AIR SHOW dla pilota bądź grupy, która wyróżnia się kunsztem pilotażu i zachwyca widzów na całym świecie.
Cumulusy specjalne: Złoty z Diamentem, Promotor Lotniczy, Cumulus Extreme – wyjątkowy, niezwykły i spektakularny wyczyn lotniczy 2019 roku.

Pierwszy etap głosowania trwa tylko do 15 stycznia. Nie zapomnijcie oddać swój głos na Zespoły Akrobacyjne Polskich Sił Powietrznych: Biało-Czerowne Iskry i Orliki.