Pożegnanie Zastępcy Dowódcy Brygady

8 zdjęć w galerii
W środę 22 grudnia w sali tradycji 3 Brygady Radiotechnicznej odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na nowe stanowisko służbowe zastępcy dowódcy brygady płk. Marka Brzezichy.
W obecności żołnierzy dowództwa 3 Brygady Radiotechnicznej, dowódca – płk Jerzy Kwika podziękował zastępcy za wzorową i rzetelną służbę na rzecz Radiotechników, życzył samych sukcesów na nowym stanowisku oraz wręczył pamiątkowy ryngraf.
 
Serdecznie dziękuję za ponad 11 lat wspólnej służby w dowództwie 3 Brygady Radiotechnicznej. Służby wypełnionej szerokim wachlarzem zadań i nacechowanej mnogością emocji. Służby wymagającej poświęceń oraz dającej wiele satysfakcji, której fundamentem jest świadomość wymiernego wkładu brygady w bezpieczeństwo państwa. Szczęśliwie, rozstając się z dowództwem 3 BRt i całą brygadą, nie rozstaję się z Wojskami Radiotechnicznymi dla których dalej będę mógł służyć i mam nadzieję sprawiać, że będą one podążać we właściwym kierunku - powiedział w pożegnalnym przemówieniu płk Brzezicha.
Uroczystość zakończyła się wpisem do księgi pamiątkowej oraz wykonaniem pamiątkowego zdjęcia.
 
tekst: por. Chabel
zdjęcia: st. kpr. Dejneka