None

Podsumowanie działalności w Garnizonie Wrocław

1 zdjęcie w galerii
We wtorek, 30 marca w Garnizonie Wrocław odbyło się podsumowanie działalności w I kwartale 2021 r. Ze względu na stan pandemii odprawę przeprowadzono w formie wideokonferencji.
W swoim wystąpieniu, Dowódca Garnizonu scharakteryzował zadania zrealizowane przez jednostki i instytucje wojskowe, ocenił organizację i przebieg uroczystości patriotycznych oraz wskazał główne zamierzenia planowane, we współpracy z przedstawicielami władz państwowych, samorządowych oraz organizacji pozarządowych i innych partnerów społecznych, do zabezpieczenia w II kwartale 2021 r.

Biorący udział w spotkaniu ks. kpt. Maksymilian Jezierski z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych odmówił modlitwę, poświęcił pokarmy oraz złożył życzenia w imieniu bp. gen. bryg. Józefa Guzdka Biskupa Polowego WP, ks. prałata płk. Janusza Radzika i własnym.

Na zakończenie, wszystkim uczestnikom odprawy, żołnierzom i pracownikom Garnizonu Wrocław oraz ich rodzinom, życzenia złożył gen. bryg. Dariusz Krzywdziński - niech świąteczny czas przyniesie wiele radości, zdrowia, pozytywnych emocji oraz wytchnienia od codziennych wyzwań, a także napełni nadzieją i optymizmem na nadchodzące dni.