None

Nowy Dowódca 34 Chojnickiego Batalionu Radiotechnicznego

4 zdjęć w galerii
W poniedziałek, 16 listopada, na placu apelowym 34 Chojnickiego batalionu radiotechnicznego odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków na stanowisku Dowódcy batalionu.
Uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku Dowódcy 3 Brygady Radiotechnicznej przez dowódcę uroczystości.

Gen. bryg. Dariusz Krzywdziński w swoim przemówieniu podkreślił rolę 34 batalionu radiotechnicznego w systemie OP RP. Podziękował odchodzącemu ppłk. Andrzejowi Lubczyńskiemu za włożony wysiłek i zaangażowanie podczas dowodzenia batalionem oraz prezentowane umiejętności i profesjonalizm. Przedstawił przyjmującego obowiązki ppłk. Marcina Pysiewicza, któremu jednocześnie pogratulował awansu i życzył sukcesów na nowym stanowisku służbowym.

Głównym punktem uroczystego apelu było przekazanie sztandaru oraz złożenie meldunków o zdaniu i objęciu obowiązków Dowódcy
34 batalionu radiotechnicznego.

Podpułkownik Andrzej Lubczyński podziękował wszystkim żołnierzom i pracownikom za zaangażowanie, wzorową postawę żołnierską
i realizację zadań na rzecz batalionu.  

Nowy Dowódca 34 brt ppłk Marcin Pysiewicz podziękował za okazane mu zaufanie oraz zapewnił, że razem z podwładnymi sprosta wyzwaniom stawianym przed jednostką.

Zwieńczeniem uroczystości było złożenie w Sali tradycji podpisów na protokołach zdania i objęcia obowiązków Dowódcy batalionu.


zdjęcia: 34 brt