None

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego w Garnizonie Wrocław

7 zdjęć w galerii
We wtorek, 14 stycznia, Dowódca Garnizonu Wrocław gen. bryg. Dariusz Krzywdziński podsumował osiągnięcia sportowe w Garnizonie Wrocław za 2019 rok. Uroczystość odbyła się w sali tradycji Dowództwa 3 Wrocławskiej Brygady Radiotechnicznej.
Zgodnie z „Planem - kalendarzem i regulaminem zawodów sportowych w Garnizonie Wrocław na 2019 rok”, w ramach współzawodnictwa sportowego jednostek i instytucji wojskowych Garnizonu Wrocław, w mijającym roku zorganizowano mistrzostwa w 13 dyscyplinach sportowych, w których rywalizowało 8 jednostek i instytucji wojskowych.

W klasyfikacji generalnej najlepsze okazało się Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych. Warto podkreślić, że I miejsce we współzawodnictwie sportowym zdobyli już po raz piętnasty z rzędu. II miejsce wywalczyła Akademia Wojsk Lądowych, natomiast III miejsce należało do 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia. Za zajęcie czołowych miejsc we współzawodnictwie sportowym oraz osiągnięte wysokie wyniki w sporcie powszechnym dowódcy/komendanci/przedstawiciele otrzymali z rąk gen. bryg. Dariusza Krzywdzińskiego pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Zwycięzcom po uhonorowaniu towarzyszyły fanfary, a na zakończenie odegrano najbardziej kultowy utwór wszech czasów pod tytułem „We Are The Champions”.


Końcowa klasyfikacja współzawodnictwa sportowego jednostek i instytucji wojskowych Garnizonu Wrocław w 2019 roku:

I miejsce - Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych
II miejsce - Akademia Wojsk Lądowych
III miejsce - 10 Wrocławski Pułk Dowodzenia
IV miejsce - 3 Wrocławska Brygada Radiotechniczna
V miejsce - 4 Regionalna Baza Logistyczna
VI miejsce - Regionalne Centrum Informatyki
VII miejsce - 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy
VIII miejsce - Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej
None