None

Podziękowanie za służbę

12 zdjęć w galerii
W piątek, 29 listopada, w sali tradycji odbyło się pożegnanie oficera kończącego służbę w 3 Wrocławskiej Brygadzie Radiotechnicznej.
Decyzją wyższych przełożonych oficer Dowództwa Brygady został wyznaczony na nowe stanowisko służbowe w innej jednostce wojskowej.

Podczas pożegnania, Dowódca Brygady gen. bryg. Dariusz Krzywdziński, wręczając pismo pochwalne, podziękował żołnierzowi za blisko 19-letnią służbę w Wojskach Radiotechnicznych i życzył dalszych sukcesów zawodowych, satysfakcji na nowym stanowisku służbowym oraz wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym.
None
Chciałbym przede wszystkim podkreślić, że miałem to szczęście i przyjemność pracować z osobami doświadczonymi i jednocześnie gotowymi na poświęcenie jakiego wymaga służba w wojsku.(...). Służba z Wami to był zaszczyt, dziękuję za zdobyte doświadczenie i umiejętności.
- powiedział oficer ubywający z 3 BRt.
None

Po wręczeniu podziękowań oficer żegnający się z jednostką dokonał wpisu do „Księgi Pamiątkowej”. Odegranie Marsza Radiotechników oraz grupowa fotografia zakończyły oficjalną część uroczystości, pozwalając przybyłym przystąpić do składania życzeń i podziękowań.

None