Zagrywka, odbiór, atak i blok – turniej piłki siatkowej w 3 BR OP

5 zdjęć w galerii
Od 7 do 8 września na bazie sportowej Wojskowej Akademii Technicznej przeprowadzony został „Turniej o puchar Szefa Szkolenia 3. BR OP w piłce siatkowej”.

Zawody sportowe to wyjątkowy czas dla każdej jednostki. Podczas turnieju żołnierze mogą zaprezentować swoje umiejętności sportowe oraz grze zespołowej. Od 7 do 8 września na bazie sportowej Wojskowej Akademii Technicznej przeprowadzony został „Turniej o puchar Szefa Szkolenia 3. BR OP w piłce siatkowej”.

Pomimo emocji zwycięzca może być tylko jeden. W tegorocznym turnieju pierwsze miejsce zajął zespół z 37 dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej zaś tuż za nim uplasował się 32 dywizjon rakietowy Obrony Powietrznej. Trzecie miejsce przypadło zespołowi ze Skwierzyny, czyli 35 dywizjon rakietowy Obrony Powietrznej.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za sportowe zachowanie oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Tekst i zdjęcia: 3. BR OP