Spotkanie opłatkowe 2021

7 zdjęć w galerii
21 grudnia, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia żołnierze i pracownicy Resortu Obrony Narodowej 3 Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej spotkali się na dorocznym spotkaniu wigilijnym, by podzielić się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia.
Spotkanie rozpoczął Dowódca 3 Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej cz.p.o. płk Mariusz Czeczko, który złożył wszystkim zebranym życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i rodzinnego ciepła na nadchodzące święta. Życzył aby dni Świąt Bożego Narodzenia upływały w ciepłej i radosnej atmosferze, spędzone bez pośpiechu, trosk i zmartwień oraz oby nowy 2022 rok okazał się czasem sukcesów, szczęścia i oby dostarczył wielu powodów do radości i osobistej satysfakcji.

Ks. ppłk Krzysztof Szustak odprawił modlitwę i pobłogosławił potrawy wigilijne i opłatek. Następnie w miłej świątecznej atmosferze nastąpiło symboliczne, wspólne łamanie się opłatkiem oraz składanie życzeń przy akompaniamencie kolęd. Uroczystość uświetnił zespół muzyczny z Sochaczewskiego Centrum Kultury. 

Tekst/Zdjęcia: 3. BR OP
28.12.2021