Bieg Siódmaka

20 zdjęć w galerii
23 czerwca 2021r w 7 batalionie kawalerii powietrznej odbyła się siódma edycja Biegu” Siódmaka” w której udział wzięli żołnierze jednostek wchodzących w skład 25 Brygady Kawalerii Powietrznej oraz reprezentacje mundurowe z całego kraju.
Do zawodów przystąpiło 274 uczestników. Bieg rozpoczął się o godzinie 11:00, na stadionie wojskowym w Tomaszowie Mazowieckim. Zawodnicy mieli do pokonania 7,7 km z przeszkodami terenowymi (jedną z przeszkód było przejście na drugi brzeg rzeki). Pomimo zmęczenia wśród uczestników panowała sympatyczna atmosfera z zasadami fair play, wszyscy ukończyli bieg. Na mecie każdy otrzymał pamiątkowy medal. Dowódca 7 bkpow pogratulował wszystkim biorącym udział w zawodach a po podsumowaniu wyników wręczył najlepszym nagrody, życząc aby w przyszłym roku w biegu siódmaka byli jeszcze szybsi. Zawody zakończyły się poczęstunkiem - wojskową grochówką przygotowaną przez żołnierzy kompanii logistycznej 7 batalionu kawalerii powietrznej.

Ostateczna klasyfikacja zawodów:

I. miejsce szer. Patryk STYPUŁOWSKI z 7 bkpow z czasem 00:27:44

II miejsce szer. Tomasz KUNIKOWSKI 1 bkpow z czasem 00:29:25

III. miejsce plut. Seweryn DUDA 1 bkpow z czasem 00:29:47

W kategorii kobiet najlepsza była:

ppor. Anna TRUKAWKA z 7 bkpow z czasem 00:41:41

W kategorii najstarszy zawodnik na podium stanął kpr. Dariusz PUDLARZ z 7bkpow

Drużynowo najlepsi okazali się być żołnierze z 1 bkpow, na 2 miejscu 7 bkpow i III miejsce przypadło żołnierzom z 7 dlot.

Zwycięzcom gratulujemy.