None

Pancerniacy zapraszają na „Dzień otwartych koszar” podczas ferii zimowych

Prezentacja sprzętu wojskowego oraz oferty służby w Wojsku Polskim - to tylko wybrane atrakcje jakie czekają na tych, którzy odwiedzą 1. Warszawską Brygadę Pancerną.
W środę 12 lutego w godz. 10:00 – 14:00 będzie można zobaczyć jak wygląda służba wojskową, co stanowi trzon warszawskiej brygady pancernej i dowiedzieć się wiele o służbie wojskowej, szkoleniu i ćwiczeniach. A wszystko podczas wydarzenia jakim będzie „Dzień otwartych koszar”.

W programie wydarzenia m.in. pokaz statyczny sprzętu będącego na wyposażeniu jednostki, w tym:
  • broń strzelecka;
  • trenażer Cyklop;
  • czołg Leopard;
  • patrol rozminowania;
  • wóz zabezpieczenia technicznego Bergepanzer.
Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszej jednostki. Nasza akcja skierowana jest głównie do wszystkich tych, którzy podczas ferii zimowych chcą aktywnie spędzić czas i dowiedzieć się jak wygląda współczesne Wojsko Polskie.

Dla najmłodszych z kolei przewidzieliśmy wiele atrakcji w naszym Klubie Kościuszkowca. Podczas wydarzenia dostępne będą także stoiska promocyjne brygady czy Wojskowej Komendy Uzupełnień.

Wejście do naszej jednostki bramą od placu Wojska Polskiego 129.