Nigdy nie zapominamy o swoich ...

5 zdjęć w galerii
11 listopada 2019 roku w dniu Święta Niepodległości w mieszkaniu naszego kolegi, podoficera 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej wybuchł pożar.
Podczas gaszenia pożaru Piotr został bardzo ciężko poparzony, ucierpiała również jego 7 letnia córka. Poparzeniom drugiego i trzeciego stopnia uległo około 40% ciała naszego kompana, a w wyniku tragedii rodzina poniosła znaczne straty materialne.
Nie zapomnieliśmy o Piotrze bezpośrednio po dramatycznych wydarzeniach, wspierając finansowo jego leczenie i  nie zapominamy również obecnie, wspierając jego powrót do zdrowia i sprawności fizycznej.
Piotr walczył z nami ramię w ramię. Dziś gdy toczy swą najważniejszą walkę o powrót do zdrowia, nie pozostawimy go samemu sobie, wspierając i zabezpieczając jego rehabilitację. Wracaj do zdrowia kolego. Szacunek i Wsparcie !

***
Piotr służy w Wielkopolskiej Brygadzie od 16 lat, jest dowódcą drużyny piechoty zmotoryzowanej w 7 batalionie Strzelców Konnych Wielkopolskich w Wędrzynie.
W 2011 roku podczas IX zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie pod pojazdem opancerzonym, którym kierował wybuchła bomba pułapka, w wyniku czego został poważnie ranny w głowę oraz odniósł inne obrażenia w konsekwencji czego musiał zostać zrotowany do kraju.
Piotr wykazał hart ducha i ogromną determinację wracając do służby, wierzymy że podobnie będzie również teraz, gdy ponownie znalazł się w ciężkiej sytuacji.