Klub 5bsap

w  Krośnie Odrzańskim
 
 
 
Pomagamy znaleźć pomysły na dobre spędzanie wolnego czasu, rozwijanie różnorodnych zainteresowań. Dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy do sekcji. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
 
W Klubie odbywają się koncerty, występy kabaretów, spotkania autorskie, wystawy plastyczne, działa biblioteka z bogatym księgozbiorem dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do dyspozycji jest drobny sprzęt sportowy, piłkarzyki a także organizowane są bezpieczne gry i zabawy.
Wszystkich zainteresowanych i mających ciekawe pomysły serdecznie zapraszam do Klubu.
Razem raźniej!   
 
Zadaniem Klubu 5bsap w Krośnie Odrzańskim jest stworzenie możliwości kształtowania postaw patriotycznych i proobronnych m.in. poprzez przypominanie pamięci wydarzeń oraz osób, które trwale wpisały się w historię państwa i narodu polskiego. Działalność Klubu 5bsap jest bardzo ważnym elementem tworzenia więzi wojska ze społeczeństwem i nastawiona jest na to, aby możliwie dużo osób mogło korzystać z jego oferty. Są tu warunki rozwijania zainteresowań, zapewnienie rozrywki i godnego świętowania rocznic oraz uroczystości patriotycznych. 
 
Możliwe jest tworzenie kół i sekcji zainteresowań w kilku dziedzinach w zależności od potrzeb. Do tej pory z powodzeniem funkckonują:
 
Zumba - ZumbyZajęcia  trwają zwykle godzinę. Na podstawie serii ścieżek muzycznych instruktor wykonuje proste choreografie, które mogą być naśladowane przez uczestników. Ćwiczenia aerobowe i siłowe są zatem wykonywane poprzez łączenie bardziej i mniej intensywnych obiegów (strategia treningu interwałowego). Rozgrzewka trwa od 5 do 15 minut, a jedna lub dwie piosenki na końcu pozwalają na uspokojenie i rozciągnięcie.
 
Fitnes StrongNie, te zajęcia nie mają nic wspólnego z tańcem. Jest to trening, który stanowi połączenie treningu cardio z ćwiczeniami wykorzystującymi ciężar swojego ciała. Ogromnym atutem zajęć fitness STRONG jest perfekcyjnie zsynchronizowana z ćwiczeniami muzyka.
 
Warsztaty dla Kreatywnych – uczestnicy zajęć zapoznają się różnymi technikami plastycznymi i rodzajami środków wyrazu a także mają okazję rozwijać wrażliwość na otaczające piękno oraz doświadczać radości tworzenia. Udział w zajęciach mogą brać dzieci, młodzież i dorośli. W ramach działalności sekcji organizowane są także wystawy prac plastycznych i fotograficznych oraz konkursy tematyczne.
 
Zabawa z Obiektywem - dla tych, którzy chcą nauczyć się fotografować oraz dla tych, którzy chcą wzbogacić swój warsztat.
 
Sekcja Aktywności Ruchowej - probaguje zdrowy i aktywny styl życia.
 
 
 
 
 
 
                                                                                               
 
 
 
BIBLIOTEKA KLUBU CZYNNA
 
Poniedziałek: Nieczynne
 
Wtorek: 10.00-17.00
 
Środa: 10.00-16.00
 
Czwartek: 10.00-17.00
 
Piątek: 09.00-14.00