None

Odprawa rozliczeniowo-zadaniowa.

5 zdjęć w galerii
Na bazie szkoleniowej 8. batalionu remontowego w Kołobrzegu odbyła się odprawa rozliczeniowo-zadaniowa służby wychowawczej, prasowej i psychologów 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej oraz podległych jednostek wojskowych
Na bazie szkoleniowej 8. batalionu remontowego w Kołobrzegu odbyła się odprawa rozliczeniowo-zadaniowa służby wychowawczej, prasowej i psychologów 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej oraz podległych jednostek wojskowych, w której uczestniczył dowódca 12SDZ generał dywizji Maciej Jabłoński.
Zasadniczymi celami odprawy były: zdiagnozowanie problemów w sferze dyscypliny, z którymi Dywizja i podległe jednostki miały do czynienia oraz wygenerowanie kierunków i działań profilaktycznych w 2020 roku w celu zniwelowania negatywnych zdarzeń w tym obszarze.
W trakcie odprawy poruszono również zagadnienia z zakresu psychoprofilaktyki, wyartykułowano i omówiono zasady obowiązujące żołnierzy w zakresie ich funkcjonowania w mediach społecznościowych, uwzględniając wytyczne Szefa SGWP oraz przełożonych poszczególnych szczebli dowodzenia.