Nowy tydzień to nowe wyzwania

6 zdjęć w galerii
Nowy tydzień zwiastuje nowe wyzwania, więc w poniedziałek 11 października br. żołnierze 12 Brygady Zmechanizowanej zapoznali się z kolejnymi zadaniami.
Podczas poniedziałkowego rozprowadzenia w szczecińskich koszarach Zastępca Dowódcy 12 Brygady Zmechanizowanej pułkownik Roman Brudło przede wszystkim w imieniu Dowódcy 12 Dywizji i 12 Brygady podziękował żołnierzom za ogromne zaangażowanie w ćwiczenie taktyczne z wojskami pk. RYŚ-21.
 
Następnie wręczono listy gratulacyjne dla żołnierzy za wzorowe wykonywanie zadań służbowych oraz przejawianie inicjatywy w codziennej służbie, w tym za organizację „Wojskowego Kina Plenerowego” i pikniku pod nazwą „Zostań Żołnierzem Rzeczyspospolitej”. Powyższe wyróżnienia wręczono również w choszczeńskim dywizjonie artylerii samobieżnej.
 
W dalszej części rozprowadzenia pułkownik Brudło poświęcił uwagę Świętu Rezerwisty, które przypada 10 października, a także zadaniom czekającym „Błękitną” Brygadę w najbliższym czasie, po czym pododdziały przystąpiły do zadań służbowych.
 
Tekst i zdjęcia: kpt. Błażej Łukaszewski