None

KOMUNIKAT - przekazanie dowodzenia w 12 Brygadzie

W środę 31 marca br. o godzinie 11:00 w koszarach 12 Brygady Zmechanizowanej imienia generała broni Józefa Hallera w Szczecinie (al. Wojska Polskiego 250) odbędzie się uroczystość przekazania dowodzenia 12 Brygadą.
Czasowo pełniący obowiązki Dowódcy 12 Brygady Zmechanizowanej pułkownik Roman Brudło (pozostanie na stanowisku Zastępcy Dowódcy) przekaże dowodzenie Brygadą pułkownikowi Romanowi Łytkowskiemu, który do tej pory był Szefem Sekretariatu w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie.

W pierwszej kolejności o godzinie 10:00 w Sali Odpraw „Błękitnej” Brygady przewidziana jest konferencja prasowa obydwu dowódców z przedstawicielami mediów, a następnie o godzinie 11:00 na Placu apelowym rozpocznie się uroczystość przekazania dowodzenia. 

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów do udziału w powyższej uroczystości, w której będą mogli uczestniczyć wyłącznie akredytowani dziennikarze.

W tym celu należy przesłać dane (imię i nazwisko, nr legitymacji prasowej, nazwę redakcji, nr telefonu kontaktowego, nr rejestracyjny pojazdu) na adres: 12bz.rzecznik@ron.mil.pl do 31 marca br. do godziny 08:00.
Wszelkich dodatkowych informacji udziela Oficer Prasowy 12 Brygady Zmechanizowanej kapitan Błażej Łukaszewski, tel. 727-012-658. 

Tekst i zdjęcie: kpt. Błażej Łukaszewski