None

Dbaj o formę jak żołnierze 12 Brygady

6 zdjęć w galerii
Nowy Rok oznacza dla wielu osób wielkie, ambitne postanowienia. Jedni chcą czytać więcej książek, drudzy zdrowiej odżywiać się, a kolejni spalić zbędne, świąteczne kalorie.
Szybko podpalamy się i wielokrotnie po krótkim czasie zapał nagle gaśnie... Co robić, aby jednak być odpowiednio zdeterminowanym i stale dbać o sprawność fizyczną? Wystarczy kilka wskazówek żołnierzy "Błękitnej" Brygady!

W naszych szeregach są żołnierze, którzy zaliczyli liczne biegi i zawody sportowe, półmaratony, maratony, biegi komandosa, a kilku nawet odniosło ogromne sukcesy na olimpiadach! Zanim jednak do tego doszli to systematycznie i skrupulatnie realizowali swoje plany treningowe.

Nikt tu nie mówi, że od razu trzeba zakładać niesamowicie ambitne cele. Na początek wystarczą małe kroki, a następnie sukcesywnie zwiększajmy je. Nie poddawajmy się po pierwszych niepowodzeniach, bo one powinny nas jeszcze bardziej zmotywować do intensywnego działania!

Każdy wie, że sport to zdrowie, zwłaszcza w obecnej dobie pandemii jest to ogromnie istotne, abyśmy dbali o siebie. Dodatkowo biegi, nordic walking czy jazdę można uprawiać praktycznie wszędzie, więc - do szybkiego zobaczenia na treningu!

Tekst i zdjęcia: kpt. Błażej Łukaszewski