Slajd

11 MAŁOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ

im. gen. bryg. Leopolda Okulickiego, ps. "Niedźwiadek"
ZAWSZE GOTOWI, ZAWSZE BLISKO
Małopolska
Teren naszych działań

Małopolska

Nasza misja
11 Małopolską Brygadę Obrony Terytorialnej budujemy na solidnym fundamencie – wartościach i zasadach, które są dla nas – Terytorialsów drogowskazem. Na nich budujemy także społeczną odpowiedzialność za mieszkańców województwa małopolskiego. Terytorialność jest dla nas kluczem. To nie tylko obszar na mapie, czy odległość z domu do pracy. To przynależność do regionu i zamieszkującej go społeczności, z której się wywodzimy, którą znamy „jak własną kieszeń”.  Misją 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej jest obrona i wspieranie lokalnych społeczności, czyli reagowanie w sytuacjach klęsk żywiołowych, katastrof czy też wypadków.

AKTUALNOŚCI

Obrazek artykułu
Obrazek artykułu
Obrazek artykułu
Obrazek artykułu
Obrazek artykułu

Szkolenie 114 blp w Limanowej

Poszukiwanie osób zaginionych, ratownictwo jaskiniowe w kopalni soli, taktyka, topografia, nawiązywanie łączności, medycyna pola walki w terenie górskim – tak wyglądało szkolenie rotacyjne 114 batalionu …
zobacz więcej
TRADYCJA
... choć dzieli nas czas
Silni dzięki tradycji

... choć dzieli nas czas

Z dumą dziedziczymy tradycje, dorobek i wartości powojennych organizacji niepodległościowych.
Podobnie jak nasi wielcy poprzednicy, stawiamy na organizację struktur terytorialnych, budowę bezpieczeństwa lokalnego, umacnianie patriotyzmu i więzi wśród lokalnych społeczności. Łączy nas misja, struktura i terytorialność.
POZNAJ NAS
Tacy jesteśmy
Poznaj nas

Tacy jesteśmy

Nasi Terytorialsi
Jesteśmy mieszkańcami Małopolski. Różnią nas wiek, nasze historie i rozmaite pasje. Na co dzień wykonujemy różne zawody, ale łączy nas jedno – wiara w te same wartości. Chcemy żyć w bezpiecznym kraju. Jesteśmy częścią lokalnej społeczności, którą na co dzień chcemy wspierać.  Misja, zadania i cele WOT są bliskie naszym sercom. Dlatego tu jesteśmy.
MULTIMEDIA