Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, zamknij pasek.

POLISH ARMED FORCES
A A A A AXXIV MIĘDZYNARODOWY SALON PRZEMYSŁU OBRONNEGO W KIELCACH 2016

 

W dniach 6-9 września 2016 roku na terenie Targów Kielce odbył się XXIV Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego (MSPO).

 MSPO

 

Najnowocześniejszy sprzęt wojskowy, prestiżowe wyróżnienia i nagrody, oficjalne delegacje z całego świata oraz honorowi goście – to tylko wycinek tego co czekało na tych, którzy odwiedzili tegoroczny salon przemysłu obronnego w Kielcach.

 

Honorowy Patronat nad MSPO objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to forum łączące potencjalnych klientów i dostawców, to miejsce prezentacji najnowocześniejszych technologii i produktów w zakresie uzbrojenia i techniki wojskowej, miejsce poznawania potrzeb i oczekiwań odbiorców, okazja do spotkań i rozmów, nawiązywania nowych kontaktów i podtrzymywania już istniejących dla przedstawicieli z krajów całego świata.

 

Kieleckie targi to impreza o wyjątkowym znaczeniu dla polskiego sektora zbrojeniowego. Od wielu lat wspierane są przez Ministerstwa: Obrony Narodowej, Spraw Zagranicznych, Skarbu Państwa, Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Siły Zbrojne RP i Polską Izbę Producentów na Rzecz Obronności Kraju.

 

Nieodłącznym elementem MSPO jest wystawa statyczna Sił Zbrojnych RP.