Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, zamknij pasek.

POLISH ARMED FORCES
A A A A ARADA DS. KOBIET

W związku z wejściem w życie decyzji Nr 258/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 10 sierpnia 2016 r. w sprawie utworzenia i funkcjonowania Rady ds. Kobiet w resorcie obrony narodowej z dniem 30 września 2016 r. nastąpiło rozwiązanie Rady wybranej na podstawie decyzji Nr 464/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 25 listopada 2014 r. w sprawie utworzenia i funkcjonowania Rady ds. Kobiet w resorcie obrony narodowej. Przeprowadzono zebrania wyborcze w komórkach i jednostkach organizacyjnych wchodzących w skład struktur resortu obrony narodowej celem wybrania członkiń nowej Rady ds. Kobiet i ich zastępczyń.

Kadencja nowo wybranej Rady ds. Kobiet rozpoczęła się z dniem 1 października 2016 r.

W listopadzie 2016 r. odbyło się posiedzenie wyborcze nowo wybranej Rady ds. Kobiet, podczas którego została wybrana nowa Przewodnicząca Rady ds. Kobiet w Resorcie obrony narodowejppłk Beata TARGOŃSKA, która z dniem 1 stycznia 2017 r. objęła obowiązki na zajmowanym stanowisku.

Obecnie Rada ds. Kobiet składa się z 18 członkiń – przedstawicielek Ministerstwa Obrony Narodowej, Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, Żandarmerii Wojskowej, Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych, Dowództwa Garnizonu Warszawa oraz uczelni wojskowych.

Realizujemy zadania zgodnie z decyzją Nr 258/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 10 sierpnia 2016 r. w sprawie utworzenia i funkcjonowania Rady ds. Kobiet w resorcie obrony narodowej.