Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, zamknij pasek.

POLISH ARMED FORCES
A A A A AKAMPANIE I AKCJE

„Wojsko Polskie. Modernizacja” to pierwsza produkcja filmowa poświęcona w całości procesowi modernizacji technicznej Sił Zbrojnych.

 

Film prezentuje możliwości użytkowania oraz skuteczność nowoczesnego sprzętu i uzbrojenia zakupywanego na potrzeby Sił Zbrojnych RP w celu systematycznego zwiększania potencjału bojowego polskiej armii. Modernizacja Wojska Polskiego jest wieloetapowym i zaplanowanym procesem, który konsekwentnie realizujemy.

13 września br. odbyła się pierwsza emisja filmu na naszych stronach internetowych (www.mon.gov.pl i www.wojsko-polskie.pl) oraz w Telewizji Polskiej.

 

Wojsko Polskie. Modernizacja (spot)

 

 

JWK - specjalsi w akcji (odcinek 1/5)

Zobacz pierwszy odcinek serialu dotyczącego modernizacji Wojska Polskiego. W odcinku otwierającym cykl w rolach głównych Jednostka Wojskowa Komandosów oraz 7. Eskadra Działań Specjalnych.

 

 

Nowy drapieżnik w polskiej armii. Wojska Lądowe w akcji (odcinek 2/5)

Zobacz drugi odcinek serialu dotyczącego modernizacji Wojska Polskiego. Ten odcinek poświęcony jest Wojskom Lądowym.

 

 

Artyleria Wojska Polskiego (odcinek 3/5)

Zobacz trzeci odcinek serialu dotyczącego modernizacji Wojska Polskiego. Ten odcinek poświęcony jest artylerii Wojska Polskiego.

 

Morska Jednostka Rakietowa w Siemirowicach (odcinek 4/5)

Zobacz czwarty odcinek serialu dotyczącego modernizacji Wojska Polskiego. Ten odcinek poświęcony jest Marynarce Wojennej na przykładzie m.in. Jednostki Rakietowej w Siemirowicach.

 

 

F-16 i JASSM w polskiej armii (odcinek 5/5)

Zobacz piąty odcinek serialu dotyczącego modernizacji Wojska Polskiego. W tym odcinku Polskie Siły Powietrzne

 

 

 

***********************************************************************************************************

2014 r.

Kontynuacja programu komunikacyjnego „Wojsko Polskie – Twoja Armi@”. Emitowane były filmy i spoty, pokazujące współczesne wojsko przez pryzmat jego służby na rzecz społeczeństwa oraz międzynarodowego zaangażowania żołnierzy w ramach struktur NATO i Unii Europejskiej (reklama kinowa i telewizyjna).

2013 r.

Kampania promocyjna „Wojsko Polskie – Twoja Armi@” miała na celu zaprezentowanie współczesnego Wojska Polskiego poprzez jego służbę na rzecz społeczeństwa, pokazywanie zachodzących w Wojsku Polskim zmian w wyposażeniu i wyszkoleniu. Powstały materiały filmowe, promujące działanie wojska na rzecz społeczeństwa - szczególnie w obszarze ratownictwa oraz likwidacji skutków katastrof i klęsk żywiołowych.

Wykorzystano reklamę w Internecie na portalu społecznościowym Facebook i stronach internetowych www.wojsko-polskie.pl i www.mon.gov.pl oraz w telewizji, poprzez emisję w programie 1 Telewizji Polskiej filmu pt. „WOJSKO POLSKIE – TWOJA ARMI@”.

2012 r./2011 r.

NSR. Przepustka do zawodowej służby wojskowej, NSR. Pasja, rozwój i wyzwanie, Szeregowi zawodowi - siła charakteru, moc możliwości - to kontynuacja rozpoczętego w 2010 roku procesu wspierania rekrutacji do Narodowych Sił Rezerwowych i służby przygotowawczej. Wykorzystano reklamę telewizyjną (emisja spotów w stacjach TVP1, TVP2, TVN i Polsat), reklamę radiową (Radio Zet i Radio Planeta) oraz reklamę prasową (Super Express).

2010 r.

Kampania promocyjna wspierająca proces rekrutacji do Narodowych Sił Rezerwowych i służby przygotowawczej pt. "NSR.Pasja i wyzwanie". Wykorzystywane były filmy i spoty, emitowane w TVP1, Polsat i TVN. Na stronie internetowej www.wojsko-polskie.pl funkcjonowała wyszukiwarka wolnych stanowisk dla kandydatów do służby w NSR. Powstało m.in. logo Narodowych Sił Rezerwowych.