Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, zamknij pasek.

POLISH ARMED FORCES
A A A A APRZYDZIAŁ AMUNICJI DO PRZEDSIĘWZIĘĆ PARTNERÓW SPOŁECZNYCH

| Autor:

Ministerstwo Obrony Narodowej wspiera realizację szkoleń strzeleckich partnerów społecznych, w szczególności członków organizacji pozarządowych i uczniów klas mundurowych, udostępniając na ten cel środki bojowe – amunicję.

Wykorzystanie tej amunicji odbywa się pod nadzorem i za pośrednictwem dowódców jednostek wojskowych, którzy wspierają realizację takiego szkolenia strzeleckiego.

Procedurę związaną z zaplanowaniem i dystrybucją środków bojowych przeznaczonych na realizację szkoleń strzeleckich partnerów społecznych przeprowadza Departament Edukacji, Kultury i Dziedzictwa MON (DEKiD).

Środki bojowe będące w dyspozycji DEKiD przeznaczone są wyłącznie na realizację zadań wynikających z inicjatywy partnerów społecznych.

Poniżej zamieszczona została Procedura przydziału środków bojowych z limitu Departamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa MON, z przeznaczeniem na zabezpieczenie przedsięwzięć partnerów społecznychoraz załączniki w formie edytowalnej, do pobrania. W celu uzyskania szczegółowych informacji można kontaktować się pod numerem telefonu 261 840 128.

ZAŁĄCZNIKI

Procedura przydziału środków bojowych

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4

Załącznik nr 5

Załącznik nr 6