Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, zamknij pasek.

POLISH ARMED FORCES
A A A A AII FORUM MUZEALNIKÓW - LISTA UCZESTNIKÓW

| Autor:

II Forum przedstawicieli muzeów i grup rekonstrukcyjnych działających na rzecz podtrzymywania, pielęgnowania i upowszechniania tradycji orężnych oraz edukacji obronnej społeczeństwa.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

>>> LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W II FORUM <<<

>>> PROGRAM II FORUM <<<

Osoby, które nadesłały zgłoszenia, prosimy o odszukanie swojego nazwiska na liście uczestników, gdzie została również zawarta informacja, w którym hotelu przewidziany jest nocleg uczestnika.

Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14.00 w dniu 11 maja br. W tym dniu organizator nie zapewnia posiłku.

Rozpoczęcie II Forum planowane jest na godz. 8.00 w Klubie 3. batalionu zmechanizowanego w Zamościu. Autokary, które dowiozą uczestników do miejsca rozpoczęcia Forum, zostaną podstawione w wyznaczonym miejscu o godz. 7.45 w dniu 12 maja br. Informacja o dokładnym miejscu postoju autokarów będzie podana wraz z programem na tablicy informacyjnej w holu każdego z hoteli.

Wyjazd do Lwowa planowany jest o godz. 7.10 w dniu 13 maja br., powrót przewidywany jest w godz. 20.00-22.00.

Uwaga!  Prosimy pamiętać o zabraniu paszportów.

Zakończenie Forum planowane jest o godz. 16.00 w Dęblinie w dniu 14 maja br.

 Informacje dla uczestników spoza resortu ON

Uczestników, którzy zadeklarowali chęć skorzystania z dojazdu autokarem wojskowym z Warszawy informujemy, iż autokar zostanie podstawiony przy ul. Filtrowej róg ul. Lekarskiej w Warszawie, odjazd autokaru 11 maja br. planowany jest o godz. 13.00. Opiekunem pojazdu będzie przedstawiciel Departamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa MON Pan Grzegorz KORYCKI nr tel. 501 800 904.

Z uwagi na zbyt małą liczbę chętnych na transport z Kielc, planowany autokar z tego miasta zostaje odwołany. Uczestnicy, którzy deklarowali wyjazd z Kielc proszeni są o dołączenie do autokaru z Warszawy lub dojazd we własnym zakresie.

Informacje dla kustoszy sal tradycji w jednostkach wojskowych:

Odjazd autokaru 11 maja br. o godz. 12.00 z przed siedziby Departamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa MON – autokar podstawiony będzie przy ul. Filtrowej róg ul. Lekarskiej. Prosimy o zabranie dowodów osobistych
i paszportów.

Prosimy również o zabranie materiałów (płyta DVD) dotyczących sali tradycji reprezentowanej jednostki wojskowej (materiały będą prezentowane podczas podróży).

Wszelkie pytania prosimy kierować do Oddziału Kultury Wojskowego Centrum Edukacji Obywatelskiej:

  • p. Jolanta Wojtaś-Zapora tel.: 261 872 535; 502 544 397
  • mjr Włodzimierz Tryka tel.: 261 872 552; 519 591 206,
  • p. Mateusz Tarasiuk tel.: 261 872 517.